POWERLIGHT

DUBAI

 Powerlight in Asia, Dr. Klose in a laboratory in Udon Thani

Pacjence Zgłaszają

Pan K.-Sch. Zdiagnozowano u mnie chorobe Alzheimera, nie byłem w stanie uczestniczyć w jakichkolwiek rozmowach, oprócz tego przebywałem do 20 godz. w łóżku. Nawet nie pamiętałem rozmów z poprzedniego dnia. Od kiedy otrzymałem POWERLIGHT ALZ zacząłem interesować się otoczeniem rozwiązywać krzyżówki, i miałem mniejsze zapotrzebowanie na sen. Wróciłem do normalnego trybu zycia. Małżonka moja twierdzi iz powróciłem do normalnego życia. 

Byłem 15 miesiecy leczony (radioterapia) na nowotwora prostaty, z przerzutami na dwa kręgi. Radioterapia mnie wycieńczyla fizycznie, i byłem zmuszony ja przerwać.W tym czasie dostałem cztery ampułki Powerlight CA i je spożyłem, i EG mnie odtruło, powoli dochodze do zdrowia. Dwa dni temu byłem w szpitalu na badaniach kontrolnych, gdzie przerzuty nowotworowe juz nie występowały.

HZ - F.W Pzed trzema laty przebyłem zawał serca, po przebudzeniu się ze spiączki otrzymałem Powerlight HZ. Ja doszłem do siebie bardzo szybko, po czterech tyg. zacząłem lekki trening . Mój wykres z badania EKG nie wykazuje żadnych niepokojących zmian, nie zażywam zadnych leków.

Powerlight BD-G.K. Po długim pobycie w szpitalu z powodu nowotwora który spowodował u mnie rozwijające się wysokie ciśnienie krwi, na które zażywam leki, i przez to zawsze mam lekkie zawroty głowy, z tego powodu bałam sie prowadzic samochód. Po zażyciu Powerlight BD z pomiaru ciśnienia 145/95 razem z lekami wróciło do normy i obniżyło się do 105/65 i razem z lekarzem domowym zdecydowaliśmy przerwać terapie lekami obniżającymi ciśnienie krwi. W tym czasie moje ciśnienie krwi jest w normie i nie biorę żadnych leków.

  

POWERLIGHT - ALZ  - Alzheimer 

W ostatnich czasach jest nam bardzo znana choroba (zwana Alzheimer), ktora powoduje zwiększenie utraty pamięci, Choroba ta powieksza potencial komórek w Neuronach co powoduje utrate pamięci.

Rozmnazajace się komórki powinny być usunięte.

Jest wiele powodów do dyskusji  a mianowicie jak usunać niedociągnięcia zmian falszywymi komórkami zwanymi Alzheimerami?

Jak poprawić pogarszające się zmiany w mózgu?

Są to działania wymuszające nasz mózg do dodatkowych emocji, które są pod presja. Szybki spadek jest widoczny w przypadku choroby Alzheimera wszystkie problemy zachowań, które zbudowane zostały na uczuciach Rezygnują. Przewodzenie impulsów we wyniku ich potenciałów elektrycznych nie będzie się opierać pojawia się gwałtowny spadek Emocionalny. Szybki spadek jest widoczny w przypadku Alzheimera. Wszystkie problemy zachowań, które zostały zbudowane na uczuciach zostają porzocone. W leczeniu powinna się znaleźć Psychoterapia aby dażyć do stawania oporu uczuciom,

Procesy starzenia w mózgu mogą mieć rózne przyczyny i obciązenia.

Promieniowanie techniczne jest jedna z przyczyń starzenia się. Do tego dochodzi głęboki uraz psychiczny. Nie rozpoznanie przez lata wpływu na centrum mózgu wywoluje zmiany, dochodzi do śmierci całych obszarow komórkowych w korze mózgowej. Zmniejsza się napięcie potencialne początkujących procesów zmian w Alzheimer. Naukowo stwierdzono równiez choroba DEMENCJA zasadniczo nie odróznia się od ALZHEIMER. Te dwie rózne nazwy choroby mają te same powiklania.

 

POWERLIGHT - ALZ - buduje potencial napięciowy przeciw komórka kory mózgowej. Nawet zmniejszanie mózgu zostało odwrócone w okresie 6 miesięcy 

Czy jest postawiona diagnoza ALZHEIMER

Czy jest postawiona diagnoza -DEMENZ

 POLECAMY - POWERLIGHT - ALZ okres leczenia trwa 20 dni tylko jedna ampulka dziennie.

 

Powerlight HZ - ostre i przewlekle choroby dziedziczne serca.

Powerlight HZ ma wpływ na komórki mięśni gładkich tętnic serca, które zapobiegają skurczowi komórek mięśniow
ych. Sytuacja stresowe prowadzą do skurczow i zwężenia tetnic serca i zakłócają dostateczną podaż (wydolność) mięśnia sercowego. Redukcja zakłócająca podaż wydolności pracy serca jest czynikiem stresu i zakłóca krążenie w sercu.
W Powerlight HZ w metabolizmie serca ma działanie regulujące i zapewnia łatwiejsze od transportowanie, (maretiałów które przyczyniają się do zatykania żył) co prowadzi do poprawy całkowitej wydolności serca.W przypadku niewydolności serca i jednocześnie wzrastającego tętna, (wysokie tętno) zwiększa objętość i jednocześnie obniża tętno wystepujace po zastosowaniu leku Powerlight HZ ze wzgledu na swoją właściwość.

Obecnie w kardiologii znana jest spora liczba różnego rodzaju nieprawidłowości i zachowań na choroby serca, można je podzielić na następujące kategorie.
- Choroby osierdzia
- Choroby naczyń wieńcowych
- Choroby przewodnictwa stymulującego
- Choroby w kontekście wegetatywnego

Do tej pory choroby te były jedynie leczone długoterminowymi kuracjami przez leki chemiczne, Powerlight HZ zawiera dwa różnego rodzaju (działania w jednakowym czasie). Pierwsze działanie to resonansu do włókien układu przewodzącego i w ten sposób jest ustabilizowany potencjał elektryczny na sciankach komórkowych, które nie powodują wegetatywnego oddziaływania autonomicznego układu. Ponadto, będą załadowane scianki komórkowe blony wewnętrznej tętnic wieńcowych. Druga właściwość chroni osierdzie przed przeciążeniem w sytuacjach kryzysowych. Ścianki komórkowe potencjalnie stabilizują się ponownie.

Po leczeniu świeżego zawalu serca moze nastąpić drugie leczenie Powerlight HZ, po co najmniej jednego roku, ponieważ do przyłączenia na okreslony czas, ponieważ w ramach leczeniu obszaru gdzie wystepuje martwica może powodować bliznowacenie, które prowadzi do kolejnych nieprawidłowości.

Zaleca się w okresie 10 -20 dni od stopnia ciężkości choroby jedną ampułkę dziennie.

Żywotność klastra - 8 dni
Powerlight Życie Safer

 

MEDYCYNA WEWNĘTRZNA

POWERLIGHT (moc) BD Wysokie ciśnienie (nadciśnienie)Pomimo wszelkich postępów medycznych nadal coraz częściej pojawiają zaburzenia ciśnienia krwi, co do chwili obecnej jest zagadką. Jednym z możliwych punktów jest - Biopsja szpiku kostnego, w której wykryto propioni bakterie, a konkretnie bakteria które biorą udział w trądziku (Propioni bakterie acnes). Naukowcy z Uniwersytetu w Pekinie (Chiny) z ostatnich badań wynika iż składniki tych mikroorganizmów powodują procesy
autoimmonologiczne. Fragment propioni bakteri, związany z immunoglobulinami, na przykład w kościach lub w stawie prowadzi do sterylnego zapalenia.System Immunologiczny zazwyczaj nie interweniuje przynajmniej w laboratorium, pomimo walki własne ciało nie zjadało komórki Propionibakterie.

Poziom Ciśnienia w poszczególnych narządach jest różny, to długi czas przbywania krwi między tetnicami a żyłami udowymi w różnych narządach. Długi czas przebywania wpływa na wszystkie składniki krwi - zwłaszcza na komórki, jak również
trombocyty. Nie można to powiedzieć w żadnym uproszczeńiu, od zaburzeń krzepniecia krwi, do Białaczki, od chorób anemicznych (anemia) do chorób naczyń krwionośnych, mieści się w depozycie w naczyniach wieńcowych co jest uzależnione.

Powerlight BD wpływa na czas przebywania we krwi jak i w organach, które również były stosowane w medycynie i w obecnym leczeniu, ale bez możliwości ze względu na złożony proces.Wysokie ciśnienie ma cześciowe wykolejenia parametrów laboratoryjnych w przed polu i z drugiej strony w Prodromalnym etapie, zrozumiane jest że choroba się szkoli (jest w trakcie treningu). Powerlight BD normalizuje czas przebywania we krwi i w narządach przez dostosowanie lepkości do poszczególnych organów poprzez zachowanie przepływu krwi, które organizm sam
dyktuje. Zmiana polega na tym, że komórki krwi wchodzą do strumienia końcowego bez zmiany zachowania koagulacji.

Powerlight produkty doustnie - 1 ampułka dziennie przez okres 21 dni.

Czas trwania kastry wynosi 10 dni.

  

Powerlight CA - choroby rakotwórcze


Guzy są rakotwórcze, które pochodzą z okreslonego typu tkanki. Tooznacza że są komórkami nabłonkowymi które utraciły kolejność różnicowania za pomocą psychicznych i patofizjologicznych wpływów. Często jest to okres dłuższy niż 10 lat między pierwszą NOXE a erupcją guza. Dominująca rolę przeważają wpływy psychologiczne dlatego rosądnie jest udać się po pomóc psychoterapeutyczną po uzdrowieniu guza.

Następnie badania kontrolne takie jak CT oraz inne badania obrazowe, powinne być wykonane 4 m-ce po zakończeniu leczenia, w celu osiągniecia wlaściwej diagnozy. Procesyodbudowy, zainicjowane przez Firme Powerlight CA w ramach zdrowia osób cierpiących na choroby nowotworowe. Wskazane jest (obowiązkowe) obrazowanie oraz kontrola w ciągu pierwszych 3-ch m-cy, poniewaz nowotwory w badaniu obrazowym nie roznia się.

 

Powerlight CA może być stosowany u kobiet ciężarnych bez ryzyka.

 

Zastosowanie
 

- nowotwór odbytu
- nowotwór płuc
- nowotwór jąder
- nowotwór krtani
- nowotwór jelita grubego
- nowotwór przełyku
- nowotwór żołądka
- nowotwór piersi
- nowotwór nerek
- nowotwór wątroby
- nowotwór jajników
- nowotwór trzustki
- nowotwór gardła

- nowotwór prostaty

Czas leczenia nie zależny jest od tego na jakim etapie znajduje się nowotwór i czy są już przerzuty wynosi on 4 tyg. W tym czasie należy przyjmować jedną ampulkę leku Powerlight CA na 1 tydz (doustnie).

 

Nawet w trakcie leczenia pacjęci czują się lepiej. Wyższa dawka nie powoduje szybszego i bezpiecznego efektu.
Jeśli chemioterapia już się rozpoczęła i jest w trakcie zaleca się detoksykacje za pomocą Powerlight EG w przeciągu 8 dni po ostatni użyciu.